Hakkımızda

About Us

Ronak Global Türkiye, Profesyonelce yönetilen Türkiye Merkezli milyonlarca dolarlık bir gruptur. Dinamik ve sonuç odaklı bir gruptur. Türkiye ve Kuzey Afrika Ülkelerine iş kapısı olarak birçok firma için güvenilir ortağız.

Ronak Global Türkiye, dünyanın her yerinden ithalat yapmaktadır ve ağırlıklı olarak Sanayi, Hızlı Tüketim Ürünleri, Gıda Ürünleri, Tarım Ürünleri, Sağlık, Hastane Tedariği, IT/Telekom, Teknolojik Transfer, Tekstil, Giyim, Enerji, İnşaat, Yapım Malzemeleri, Altyapı Geliştirme, Petrol ve Gaz, Taşımacılık, EV ve çok fazlası.

Gücümüz, Yoğun Pazarlama, Satış, Marka Promosyonu alanındaki uzmanlığımızla desteklenen ve son Tüketici için Ürün/Hizmet talebi yaratan birinci sınıf Depolama, Lojistik, Dağıtımda yatmaktadır. Libya ve komşu ülkelerde Devlet ve özel ihaleler tedarik etme konusunda üst sıralardayız.

Biz ortaklarımız için faydaları optimize etmek için stratejileri ve eylem planını geliştirmek için sürekli market araştırması ve analizi yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

İthalat-İhracat

Biz müşterilerimize dünya çapından Türkiye pazarına girmeleri için harika bir fırsatlar sunuyoruz.

Antrepo

Müşterilerimizin süreci daha hızlı şekilde sürdürmek için yüksek teknolojili depo tesislerimiz var.

Lojistik

Depolanma veya taşınma gereken kaynakları yönetmek için uygun süreç geliştiriyoruz.

Disribütör

Müşterilerimizin markaları piyasaya başlatmak için en iyi yolları seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Disribütör

Müşterilerimizin markaları piyasaya başlatmak için en iyi yolları seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Pazarlama

Müşteri marka bilinirliği yaratmak için uygun stratejiler kuruyoruz.

İhaleler

Devlet veya özel projelere teklif vermek için şirketlere yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz


Ürün/servis sağlayıcılar ve Yeni Teknolojilerde Dünyanın en iyi markalarının lider eşsiz Acentesi/Distribütörü/Tedarikçisi olmak.

Vizyonumuz


Türkiye ve kuzey Afrika ülkelerinde arz-taleb sistemini dönüştürmek ve iyileştirmek. Mottomuz ve Misyonumuz "En İyisinden Daha İyi".