İş Ortaklarımız

Fügen London

Fügen Healthcare UK, her türlü sağlık ürünlerini ithal eden profesyonelce yönetilen bir ithalatçı ve ihracatçıdır. Sağlık ürünleri ilgili son teknolojik İnovasyonu tanıma ve ithal etme konusunda mükemmeliz.

Ronak Healthcare

Şirket, yüksek kaliteli doz ve toplu ilaç üretmektedir. Ronak Healthcare, farklı üretim için ayrılmış birimlere sahip ve FDA yönergelerine göre modern ve sofistike makinelerle iyice donatılmıştır.

Ronak Libya Holding

Bizim uzman tıbbi temsilcilerimiz geniş bir ağı sahiptir ve bütün Devlet ve Özel Hastaneler, Klinikler, Eczane Mağazaları Zinciri vb. ile harika bir ilişkileri paylaşmaktalar, ve en son gereksenimler ile düzenli olarak güncellenir ve aynısını yerine getirmektedir.

Ronak Rocks

Ronak Rocks Pvt Ltd çesitlilik taş ürünlerinin mühtelif ebatlamalar ve yüzeylerde üretimi ile uğrasan profesyonelce yönetilen bir organizasyondur. Doğal taş çeşitlerimiz arasında Granit, Mermer, Kumtaşı, Kayrak, Kireçtaşı ve Oniks bulunmaktadır.

Ronak Fashion

Ronak Grup, 1976 yılında kurulmuş dünya çapında ağa sahip 55'ten fazla ülke üzerine yayılmış profesyonelce yönetilen bir multinasyonel iş grubudur. Dünya pazarında bir niş düzenlemek için kırk yıllık durmadan çabalar boyunca, grubumuz son 16 yıldan beri sürekli olarak Hindistan Devletinden en iyi ihracat odüllerine layik görülüyoruz.

Fügen Worksurfaces

Güzel hazırlanmış kuvars'tan dayanıklı granit, mermer ve porselen'e kadar Fügen mükemmel bir kalite standardı tutmak için bilinir. Hayalinizdeki mutfak için İngiltere'nin kuvars ve granit tedarikçilerinden lider olmaktan memnüniyet duyarız. Modern teknolojiyle donatıldık ve sürekly daha iyi kalite, uygun fiyat, ve zamansız estetik için yenilik yapıyoruz.

Kingdom Of Nutra

Kingdom of Nutra, Nutrasötikler ve Diyet Takviyelerinin üretici firmadır. En kaliteli tesis cihazlarına ve paketleme tesisine sahip en yeni ve sofistike üretim ünitelerinden birine sahibiz. Benzersiz ürünlerimizin kalitesi ve üretimi için GMP yönergelerini takip ediyoruz.