ANA İHRACAT

Ham petrol, Petrol ürünleri, Doğal gaz ve kimyasallar.

ANA İTHALAT

Endüstriyel, Hızlı Tüketim Ürünleri, Gıda Ürünleri, Tarım Ürünleri, Sağlık, Hastane Tedariği ve çok daha fazlası

ANA TİCARI ORTAK

Libya, Tunus, Mısır, Sudan, Çad, Nijer ve Cezayir

FIRSAT

Ronak Global Türkiye'nin gelişmekte olan ekonomisine uluslararası işadamları ve yatırımcılarının girme hayallerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Ronak Global da muhtelif ticaret sektör mesela elektronik tüketici pazarı, tekstil, giyim, otomotiv, çelik endüstri ve ulaştırma sektöründe yatırımcıları fırsatlar kazanmak için yardımcı olacağız.

Türkiye'de heyecan verici iş fırsatı sizi bekliyor

En karlı sektöründen bazılarında mesela turizm, finans, sağlık ve telekomünikasyonda ticaretiniz kurmanıza da yardımcı olacağız. Türkiye çapındaki kocaman usta ağımız, şirketinizin tabanını teşkil etmenize yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız, ilk elden deneyime, geniş bilgi alana ve profesyonel eğitime sahada çalışma konusunda sahiptir.

Bu çapraz kıta ülkesinde bir iş kurmak için ihtiyaç duyulan tüm yasal prosedür ve belgeler hakkında sizi bilgilendireceğiz. öz verili desteğimiz, Türkiye'de iş alanınızı başlatmanız için basit bir yol sağlayacaktır.

Türkiye'de Yüksek Nakit getiren İş sektörleri

Türkiye yılda yaklaşık 139 milyar dolar değerinde mal ihraç etmektedir ve dünyanın en büyük ihracat ekonomisi olarak etkileyici 25. sırada yer almaktadır. Ülke, benzersiz bir azimle dolu, dünyanın en hızlı ekonomilerinden biri olarak tanıtıldı.

Türkiye'nin iş sektörü gelecekte birçok ödül alacak. Ülkedeki endüstrilerin çoğu henüz keşfedilmemiştir. Yatırım arayanlar için Türkiye, çok yönlü nakit getiri elde etmek ve uluslararası pazarda yer almak isteyen yatırımcılar için en iyisidir.

ZİRAAT

Ziraat, Türkiye ekonomisinin en önemli endüstrilerinden biridir. Yaklaşık %22'sini toplam istihdamın, ihracatın %10'unu ve GSYIH'nin %7,5'ini sağlamaktadır. 2008 yılından beri bu yana Türkiye, dünyanın en büyük ziraat üreticisi oldu.

ENDÜSTRİYEL SEKTÖRÜ

Endüstriyel sektörü 2019'da Türkiye ekonomisine %28'den fazla katkıda bulundu. Elektronik sektoru toplam GSYIH'nin %2'sinden fazla katkı sağlamıştır. Tüketici elektroniği ve ev aletleri sektörü katlanarak büyüdü ve 2017'de yaklaşık 380 milyar dolarlık bir değere sahiptir.

TURİZM

Türkiye hem doğal güzellikler hemde tarihi eserleriyle zenginleştirilmiştir. Her ne olursa olsun bu sizin için her zaman nakit getirecek bir sektördür. Tarihi fanatikleri geçmişin izlerini görmek için Türkiye'yi ziyaret edip turizm sektörüne yatırım yapabilir ve iyi bir yatırım getirisi bekleyebilirsiniz.

2017 yılında ülkede yaklaşık 38 milyon yabancı turist vardı. Ertesi yıl bu sayı artarak 46 milyon yabancı turist Türkiye'ye seyahat etti. Türkiye yavaşça turistlerin ülkenin güneşli havasında tatilin tadını çıkarması için popüler bir destinasyon haline geldiğinden, sahil beldelerine, kaplıcalara ve sağlık hizmetlerine yatırım yapabilirsiniz.

İNŞAAT VE TAAHHÜT SEKTÖRÜ

Ülkenin önde gelen sektörlerinden İnşaat ve Taahhüt sektörü geçen yıllarda anlamlı ölçüde yükseldi. Gelecek için tahmin edilen yaklaşık %5 büyüme ile Türkiye inşaat sektörünün yabancı yatırımcılar ve işadamları için en iyi yatırım seçeneğini sunduğunu söylemek yanlış olmaz.

Tahmin edilen 230 milyar dolarlık İnşaat projeleri üzerine yatırımcısı olmak için ve Türk pazarına girmeniz için şuan en uygun bir zaman.

RONAK GRUBU SİZE NASIL UYUM SAĞLAYABİLİR?

Türkiye'de yatırımcı olmakta Türk Ticaret Mevzuatını bilmeniz gerekecek. Kültürel teknik bilgi de yatırım prosedürünü etkileyici en önemli faktörlerden biridir. Ronak Global tam bu noktada kendi rolünü oynayacak ve yabancı yatırımcılara yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız, çok az bildiğiniz ülke hakkında başarılı bir iş kurmanıza ve yürütmenize yardımcı olacaktır. Bizimle ortaklık yapmak, mevcut pazar senaryosunu daha iyi anlamanın, sayısız iyi fırsatın markanızı ve işinizi sizin için geliştirmede yardım kapılarını açacaktır.